Журналіст: Небачена паніка в «банді» Яценюка: Літаки в терміновому порядку вивозять майно за кордон

За інформацією журналіста Віталія Глюдзо, в партії «Народний Фронт» розпочався нечуваний переполох.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

За його словами, «реформатори» почали вивозити майно (по всій видимості готівкові гроші і коштовності) за кордон.

Ось, що говорить журналіст Віталій Глюдзо:

«Затримання Мартиненко стало справжнім сюрпризом для паразитів з Народного Фронту. Вони до останнього сподівалися, що Петя вирішуватиме питання. Він завжди вирішував і вирішує такі питання…Він же Президент як не крути, а Президент в нормальних країнах завжди вирішує питання за своїх (з іронією відзначає журналіст). По всій видимості, Президент вирішити не міг, дуже впливові люди з-за океану почали душити паразитів.

Немає сумнівів, що США дали команду душити реформаторів, але це не дивно. Дивно, чому НАБУ і СБУ дають можливість Турчинову, Пашинському, Яценюку, Авакову та іншим паразитам спокійно вивозити готівку і коштовності за кордон!!!??? А за моєю інформацією, тільки за минулу ніч відразу кілька чартерів реформаторів були завантажені усяким добром і вилетіли до Ізраїлю, Польщі та Франції. Ні, звичайно, це може бути збігом, що в бік аеропорту Жуляни всю ніч прибували дорогі автомобілі на блатних державних номерах із супроводом держ. охорони…

Але справа не в майні, Яценюку і банді воно у в’язниці не знадобиться, а арешт самого толстого «гаманця» партії говорить про те, що місця для Яценюка і ко. вже приготовані… Спостерігаємо за розвитком ситуації», — пише журналіст Глюдзо.

Нагадаємо, вчора був затриманий спонсор «Народного Фронту» Микола Мартиненко. На цей раз, чиновника дійсно помістили в клітку СІЗО і по всій видимості процес буде тривалим.

Источник

Загрузка...